Logo

कांग्रेसले अधिकांश स्थानीय तहको उम्मेदवार टुंग्यायो




काठमाडौँ
, १९ भदौ । नेपाली कांग्रेसले तेस्रो चरणअन्तर्गत हुने प्रदेश नं २ को स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि अधिकांश स्थानमा उम्मेदवारको टुंगो लगाएको छ ।

कांग्रेसले वीरगन्ज महानगरपालिकाको प्रमुखमा अजयकुमार द्विवेदीलाई उम्मेदवार बनाउने भएको छ । उपप्रमुखको भने टुंगो लागिसकेको छैन । कलैया उपमहानगरपालिकाको उपप्रमुखमा रहिमा खातुनलाई उठाउने निर्णय गरेपनि प्रमुखको टुंगो लागिसकेको छैन ।

जनकपुर उपमहानगरपालिकाको प्रमुखमा मनोजकुमार साह र उपप्रमुखमा निलमकुमारी कर्णलाई उठाउने निर्णय गरेको छ । जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिकाको प्रमुख र उपप्रमुख दुवैको टुंगो लागि नसकिएको कांग्रेसले जनाएको छ ।

चयन प्रक्रिया जारी रहेकाले सोमबार बेलुकासम्म सबै स्थानीय तहको उम्मेदवारको टुंगो लगाइसक्ने गरी छलफल चलिरहेको कांग्रेस केन्द्रीय कार्यालयका मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए । अहिलेसम्म टुंग्याइएको उम्मेदवारको नामावली निम्नानुसार छ ।

१ बारा

क्षेत्र नं १
१ सिम्रौनगढ नगरपालिका प्रमुख विजयशंकर यादव
उपप्रमुख रिताकुमारी देवी
२ पचरौटा नगरपालिका प्रमुख किशोरीप्रसाद यादव
उपप्रमुख रञ्जुदेवी चौरसिया
३ आदर्श कोतवाल गाउँपालिका अध्यक्ष जवाहरप्रसाद साह कानु
उपाध्यक्ष मिनादेवी यादव

क्षेत्र नं २
१ कलैया उपमहानगरपालिका प्रमुख– उपप्रमुख रहिमा खातुन
२ महागढीमाई नगरपालिका प्रमुख उपेन्द्रप्रसाद यादव अहिर
उपप्रमुख तारादेवी कानु
३ देवताल गाउँपालिका अध्यक्ष हरिलाल राय यादव ९वच्चु वावा०
उपाध्यक्ष लालमुनी देवी
४ सुवर्ण गाउँपालिका अध्यक्ष राजेशप्रसाद यादव
उपाध्यक्ष रामतीदेवी यादव

क्षेत्र नं ३
१ फेटा गाउँपालिका अध्यक्ष रुसतम अन्सारी
उपाध्यक्ष चन्दादेवी पाण्डे उपाध्याय
२ विश्रामपुर गाउँपालिका अध्यक्ष किशोरी साह तुराहा
उपाध्यक्ष अर्चना देवी

क्षेत्र नं ४
१ जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख –
२ परवानीपुर गाउँपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष विन्दादेवी मण्डल
३ प्रसौनी गाउँपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष इन्दु देवी साह

क्षेत्र नं ५
१ कोल्हवी नगरपालिका प्रमुख मुरलीधरप्रसाद चौधरी
उपप्रमुख शुभद्रा धिमाल
२ करैयामाई गाउँपालिका अध्यक्ष भुवनेश्वर धामी
उपाध्यक्ष चित्ररेखा चौधरी
३ बारागढी गाउँपालिका अध्यक्ष देवदत्त बछारु थारु
उपाध्यक्ष चन्द्रावती चौधरी

क्षेत्र नं ६
निजगढ नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–

२ धनुषा

क्षेत्र नं १
१ शहीदनगर नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख सुनिता कुमारी सिंह
२ कमला नगरपालिका प्रमुख विशेश्वर यादव
उपप्रमुख शिलादेवी मण्डल
३ जनकनन्दीनी गाउँपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष भारती कार्की

क्षेत्र नं २
१ विदेह नगरपालिका प्रमुख प्रेमचन्द्र झा
उपप्रमुख रुवीदेवी मण्डल
२ हंसुपुर नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
३ औरही गाउँपालिका अध्यक्ष ब्रहम्देव यादव
उपाध्यक्ष मिरादेवी सहनी

क्षेत्र नं ३
१ नगराईन नगरपालिका प्रमुख परमेश्वर यादव
उपप्रमुख रन्जुकुमारी साह
२ मुखियापट्टि मुसहरनिया गाउँपालिका अध्यक्ष रामबाबु यादव
उपाध्यक्ष–
३ धनौजी गाउँपालिका अध्यक्ष बद्रीनारायण सिंह
उपाध्यक्ष रामवती मण्डल

क्षेत्र नं ४
१ जनकपुर उपमहानगरपालिका प्रमुख मनोजकुमार साह
उपप्रमुख निलमकुमारी कर्ण

क्षेत्र नं ५
१ मिथिला विहारी नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख ललिता साह
२ लक्ष्मीनिया गाउँपालिका अध्यक्ष कुमारकान्त झा
उपाध्यक्ष रामराजी यादव
३ क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका प्रमुख योगेन्द्र पञ्जियार
उपप्रमुख रचना माथेमा

क्षेत्र नं ६
१ धनुषाधाम नगरपालिका प्रमुख वालेश्वर मण्डल
उपप्रमुख विद्यादेवी भुजेल
२ सबैला नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख बबितादेवी यादव
३ गणेशमान चारनाथ नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख तुल्सा पाण्डे पट्टेल

क्षेत्र नं ७
१ मिथिला नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ बटेश्वर गाउँपालिका अध्यक्ष रामआशिष महतो
उपाध्यक्ष जनारशीदेवी यादव

३ महोत्तरी

क्षेत्र नं १
१ वर्दिवास नगरपालिका प्रमुख प्रह्लाद क्षेत्री
उपप्रमुख तारादेवी महतो
२ भँगाहा नगरपालिका
अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष शान्तिदेवी सिंह

क्षेत्र नं २
१ लोहरपट्टि नगरपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष–
२ बलवा नगरपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष–

क्षेत्र नं ३
१ जलेश्वर नगरपालिका प्रमुख अशोककुमार साह
उपप्रमुख अनितादेवी शर्मा
२ मटिहानी नगरपालिका प्रमुख जयकुमार चौधरी
उपप्रमुख जुमैदा खातुन
३ पिपरा गाउँपालिका अध्यक्ष राधारमण मिश्र
उपाध्यक्ष रामवतीदेवी यादव

क्षेत्र नं ४
१ मनरा नगरपालिका प्रमुख किशोरकुमार सिंह (प्रितम)
उपप्रमुख आशादेवी सिंह
२ महोत्तरी गाउँपालिका अध्यक्ष सुशील झा
उपाध्यक्ष श्यामादेवी पासवान
३ एकडारा गाउँपालिका अध्यक्ष मनोजकुमार झा
उपाध्यक्ष जानकी देवी

क्षेत्र नं ५
१ रामगोपालपुर नगरपालिका प्रमुख राजाराम यादव
उपप्रमुख पुष्पादेवी कुशवहा
२ साम्सी गाउँपालिका अध्यक्ष रंकिब शेष
उपाध्यक्ष–
३ सोनमा गाउँपालिका अध्यक्ष नवलकिशोर राय
उपाध्यक्ष उर्मिलादेवी राउत

क्षेत्र नं ६
१ गौशाला नगरपालिका प्रमुख मनुप्रसाद अधिकारी
उपप्रमुख सुशीलादेवी कुशवाह
२ औरही नगरपालिका प्रमुख सुनीलकुमार यादव
उपप्रमुख रेणुकाकुमारी यादव

४ पर्सा

क्षेत्र नं १
१ वीरगञ्ज महानगरपालिका प्रमुख अजयकुमार द्विवेदी
उपप्रमुख –

क्षेत्र नं ३
१ बहुदरमाई नगरपालिका प्रमुख जितेन्द्र साह तेली
उपप्रमुख–
२ पर्सागढी नगरपालिका प्रमुख लोकनारायण यादव
उपप्रमुख पचियादेवी थरुनी
३ विन्दवासिनी गाउँपालिका अध्यक्ष चन्द्रकिशोरप्रसाद वरई
उपाध्यक्ष किरणदेवी गुप्ता

क्षेत्र नं ४
१ पोखरीया नगरपालिका प्रमुख रामेश्वरप्रसाद रौनियार
उपप्रमुख रेहना खातुन
२ पकहामैनपुर गाउँपालिका अध्यक्ष हरि चौहान
उपाध्यक्ष कुमारी अन्नपूर्ण अधिकारी
३ सखुवा प्रर्सौनी गाउँपालिका अध्यक्ष साविर हुसेन
उपाध्यक्ष पुष्पा चौधरी
४ पर्टेवा सुगौली गाउँपालिका अध्यक्ष दिनेशकुमार चौधरी
उपाध्यक्ष ममता महतो
५ कालिकामाइ गाउँपालिका अध्यक्ष राजेन्द्रकुमार कुर्मी
उपाध्यक्ष–

क्षेत्र नं ५
१ ठोरी गाउँपालिका अध्यक्ष जरीलाल थिङ्ग लामा
उपाध्यक्ष गितादेवी विष्ट
२ जगरनाथपुर गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीकान्तप्रसाद यादव
उपाध्यक्ष मैमुल नेशा
३ धोविनी गाउँपालिका अध्यक्ष सुरेशप्रसाद कुर्मी
उपाध्यक्ष मन्जु देवी
४ छिपहरमाई गाउँपालिका अध्यक्ष रामेश्वर महतो केवट
उपाध्यक्ष शैलदेवी राजपुत
५ जिरा भवानी गाउँपालिका अध्यक्ष महादेवप्रसाद महतो
उपाध्यक्ष–

५ रौतहट

क्षेत्र नं १
१ गौर नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ राजदेवी नगरपालिका प्रमुख धिरेन्द्रकुमार सिंह
उपप्रमुख–
३ दुर्गा भगवती गाउँपालिका प्रमुख अरुण साह
उपप्रमुख हेमा झा
४ यमुनामाई गाउँपालिका प्रमुख श्रीरामराय यादव
उपप्रमुख–

क्षेत्र नं २
१ इस्नाथ नगरपालिका प्रमुख कौशिल्या देवी
उपप्रमुख शेषकलाम हुसैन
२ परोहा नगरपालिका प्रमुख शेष वकिल
उपप्रमुख सुगन्धी गिरी
३ राजपुर नगरपालिका प्रमुख मो। सकिल अख्तर
उपप्रमुख जफिरा खातुन

क्षेत्र नं ३
१ देवाही गोनाई नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ वौधिमाई नगरपालिका प्रमुख नवलकिशोर साह
उपप्रमुख किरणकुमारी पट्टेल
३ मौलापुर नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–

क्षेत्र नं ४
१ गरुडा नगरपालिका प्रमुख सुनिलकुमार यादव
उपप्रमुख रंगीलाकुमारी जयसवाल
२ माधव नारायण नगरपालिका प्रमुख शंकर यादव
उपप्रमुख–
३ गढीमाई नगरपालिका प्रमुख श्यामप्रसाद यादव
उपप्रमुख–

क्षेत्र नं ५
१ गुजरा नगरपालिका प्रमुख शेष दाउँद
उपप्रमुख रत्ना लामा
२ कटहरिया नगरपालिका प्रमुख अजय प्रकाश
उपप्रमुख प्रमिला कुशवाह
३ फतुवा विजयपुर नगरपालिका प्रमुख गोपालप्रसाद यादव
उपप्रमुख–

क्षेत्र नं ६
१ चन्दपुर नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ वृन्दावन नगरपालिका प्रमुख रामस्नेही राय यादव
उपप्रमुख नुर जहाँ

६ सप्तरी

क्षेत्र नं १
१ कञ्चनरुप नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख निरु पोखरेल
२ कृष्णासवरन गाउँपालिका अध्यक्ष परशुराम चौधरी
उपाध्यक्ष मिना चौधरी
३ सप्तकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद ढकाल
उपाध्यक्ष रिताकुमारी चौधरी

क्षेत्र नं २
१ हनुमाननगर कङ्कालिनी नगरपालिका प्रमुख सरोज विराजी
उपप्रमुख राजश्री देवी यादव
२ महादेवा गाउँपालिका अध्यक्ष गजेन्द्र मण्डल
उपाध्यक्ष संगिताकुमारी यादव
३ तिरुहुत गाउँपालिका अध्यक्ष देवनारायण गोइत
उपाध्यक्ष गितादेवी यादव

क्षेत्र नं ३
१ राजविराज नगरपालिका प्रमुख ध्रुव देव
उपप्रमुख सुशीलाकुमारी यादव
२ तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका अध्यक्ष अरुणकुमार मण्डल
उपाध्यक्ष अडहुलदेवी मण्डल
३ विष्णुपुर गाउँपालिका अध्यक्ष निलाम्वर यादव
उपाध्यक्ष जन्जीराकुमारी यादव

क्षेत्र नं ४
१ डाक्नेश्वरी नगरपालिका प्रमुख नारायण यादव
उपप्रमुख सखिना खातुन
२ वेलहीचपेना गाउँपालिका अध्यक्ष परमानन्द यादव
उपाध्यक्ष पुष्पमाला कुमारी
३ छिन्नमस्ता गाउँपालिका अध्यक्ष कुलानन्द यादव
उपाध्यक्ष सहिदा खातुन

क्षेत्र नं ५
१ खड्क नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ शम्भुनाथ नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
३ सुरुङ्गा नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख सुस्मा चौधरी
४ रुपनी गाउँपालिका अध्यक्ष रामनारायण इसर
उपाध्यक्ष भोलेश्वरी चौधरी

क्षेत्र नं ६
१ वोदेवरसाइन नगरपालिका प्रमुख करमैत यादव
उपप्रमुख उर्मिलादेवी साह
२ वलान–विहुन गाउँपालिका अध्यक्ष जितेन्द्रकुमार यादव
उपाध्यक्ष अनिता देवी साह

७. सर्लाही

क्षेत्र नं १
१ ईश्वरपुर नगरपालिका प्रमुख प्रमोद बराल
उपप्रमुख अनिता चौधरी
२ लालवन्दी नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–

क्षेत्र नं २
१ हरिपुर नगरपालिका प्रमुख उदयनारायण चौधरी
उपप्रमुख पानो देवी साह
२ हरिवन नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
३ कविलासी नगरपालिका प्रमुख राजकुमार शाह
उपप्रमुख राजकलीदेवी

क्षेत्र नं ३
१ वरहथवा नगरपालिका प्रमुख निरञ्जनप्रसाद दास
उपप्रमुख यशोधा चालिसे
२ बागमती नगरपालिका प्रमुख कृष्णराज रायमाझी
उपप्रमुख शान्तिदेवी महतो
३ बसवरिया गाउँपालिका अध्यक्ष रामअयोध्या यादव
उपाध्यक्ष रामदुलारी देवी

क्षेत्र नं ४
१ मलंगवा नगरपालिका प्रमुख निरसल साह
उपप्रमुख शवनम मिकरानी
२ हरिपूर्वा नगरपालिका प्रमुख सियाराम राय
उपप्रमुख चन्द्रकला देवी
३ चन्द्रनगर गाउँपालिका अध्यक्ष श्यामप्रसाद सिंह
उपाध्यक्ष शान्तिदेवी साह
४ ब्रह्मापुरी गाउँपालिका अध्यक्ष अमृत साह
उपाध्यक्ष रामझरी देवी
५ पर्सा गाउँपालिका अध्यक्ष रामसेवक राय
उपाध्यक्ष तेतरी देवी

क्षेत्र नं ५
१ गोडैटा नगरपालिका प्रमुख उपेन्द्रप्रसाद कुशवाह
उपप्रमुख आशादेवी पासवान
२ चक्रघट्टा गाउँपालिका अध्यक्ष रामजी साह
उपाध्यक्ष निलम अधिकारी
३ विष्णु गाउँपालिका अध्यक्ष राजेन्द्रराय यादव
उपाध्यक्ष पिअरिया देवी
४ कौडेना गाउँपालिका अध्यक्ष रुपेशकुमार
उपाध्यक्ष इन्द्रकला देवी

क्षेत्र नं ६
१ बलरा नगरपालिका प्रमुख कमलेश्वरप्रसाद सिन्हा
उपप्रमुख अनिता देवी
२ धनकौल गाउँपालिका अध्यक्ष रामआश्रे साह
उपाध्यक्ष अकलीदेवी सहनी
३ रामनगर गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद बर्मा
उपाध्यक्ष मिनाकुमारी पण्डीत

सिरहा

क्षेत्र नं १
१ लहान नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख पुनम चौधरी

क्षेत्र नं २
१ लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका अध्यक्ष चतुरानन्द ठाकुर
उपाध्यक्ष अमरकला यादव
२ भगवानपुर गाउँपालिका अध्यक्ष मिरादेवी यादव
उपाध्यक्ष कृष्णकुमार यादव
३ बरियारपट्टी गाउँपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष–
४ नवराजपुर गाउँपालिका अध्यक्ष विश्वमोहन यादव
उपाध्यक्ष शोभाकुमारी यादव
५ सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका अध्यक्ष बालकृष्ण यादव
उपाध्यक्ष सुनैनादेवी यादव

क्षेत्र नं ३
१ सिरहा नगरपालिका प्रमुख डा। शुभाषचन्द्र यादव
उपप्रमुख श्यामादेवी गुप्ता कमलापुरी
२ औरही गाउँपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष–

क्षेत्र नं ४
१ धनगढीमाई नगरपालिका प्रमुख पंचलाल महतो
उपप्रमुख–
२ सुखीपुर गाउँपालिका अध्यक्ष रामकुमार यादव (वावा)
उपाध्यक्ष सुभद्रादेवी चौधरी (सुडी)
३ अर्नमा गाउँपालिका अध्यक्ष रामअधिन यादव
उपाध्यक्ष शोभाकुमारी पाल

क्षेत्र नं ५
१ गोलबजार नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
२ मिर्चैयाँ नगरपालिका प्रमुख–
उपप्रमुख–
३ कर्जन्हा नगरपालिका अध्यक्ष–
उपाध्यक्ष–

क्षेत्र नं ६
१ कल्याणपुर नगरपालिका प्रमुख सुर्यनाथ मण्डल
उपप्रमुख रोहनीकुमारी यादव
२ विष्णुपुर गाउँपालिका अध्यक्ष रामचन्द्र यादव
उपाध्यक्ष सरितादेवी महतो
३ नरहा गाउँपालिका अध्यक्ष कौशल मण्डल
उपाध्यक्ष गितादेवी यादव
रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्