११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार | Sat May 25 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

घोराही उपमहानगरले ११ वटा वडा कार्यालयको निर्माण तथा मर्मत गर्ने८ माघ, दाङ । घोराही उपमहानगरपालिकाले ११ वटा वडा कार्यालय निर्माण तथा मर्मत गर्ने भएको छ । पहिलो नगर सभाबाट पारित ५ करोड पूँजीगत बजेट वडा कार्यालयहरूका लागी भवन खरिद, निर्माण र मर्मत गर्नेछ ।

आफ्नै भवन नहँुदा सेवा प्रवाहमा समस्या देखिएपछि उपमहानगरले सबै वडामा आफ्नै भवन व्यवस्थित गर्न लागेको हो । वडा नं १ मा कम्पउन्ड वालसहितको कार्यालयको भवन निर्माण गर्न ६३ लाख रुपैयाँ लाग्ने अनुमान गरिएको छ ।

वडा नं ६ को कम्पाउण्ड पर्खाल निर्माणमा अपुग १३ लाख रुपैयाँ, वडा नं ७ मा कम्पाउण्ड पर्खाल सहितको भवन निर्माण गर्न ७३ लाख रुपैयाँ र वडा नं ८ को अधुरो भवन निर्माणसहित कम्पाण्ड पर्खालका लागि ४८ लाख रुपैयाँ खर्च हुने अनुमान गरिएको छ ।

केही वडाको आफ्नै कार्यालय भवन नहुँदा भाडाको घरबाट सेवाप्रवाह भइरहेको छ । आफ्नै वडा कार्यालय स्थापना भएपछि सेवा प्रवाहमा सहजता आउने उपमहानगरका प्रमुख नरुलाल चौधरीले बताए । रासस

प्रकाशित मिति : ८ माघ २०७४, सोमबार ००:००