१२ असार २०८१, मंगलबार | Tue Jun 25 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

जलेश्वरमा प्रमुख दलहरूको प्रतिबद्धताः नमूना सहरदेखि रिङरोडसम्म 

संजितकुमार मण्डल

गौशाला, २८ भदौ । स्थानीय तहको निर्वाचनमा होमिएका महोत्तरी जिल्लाको सदरमुकाम जलेश्वर नगरपालिकाका प्रमुख राजनीतिक दलका उम्मेदवारले मतदातालाई दिने गरेको प्रतिबद्धतालाई हेर्दा चाँडै यस नगरपालिकाको कायापलट हुने देखिन्छ ।

नेपाली कांग्रेसका प्रमुख पदका उम्मेदवार अशोककुमार साहले जलेश्वरलार्य नमूना सहर बनाउने प्रतिबद्धता जनाउँदै आफूलाई भोट मागिरहेका छन् । उनले नेपाली कांग्रेस विकासप्रेमी पार्टी भएको दाबी गर्दै विकासलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखेर नमूना सहर बनाउने भन्दै मतदाताको घरदैलोमा पुगिरहेका छन् ।

प्रमुख पदका अर्का प्रत्यासी एमालेका माधव मण्डलले जलेश्वरमा रिङरोड बनाउने प्रतिवद्धता गर्दै जनतासँग भोट माग्न व्यस्त छन् । उनले जलेश्वरमा बाटोघाटोको समस्या रहेको, ठूल्ठूला गाडी सहजरुपमा नगरभित्र आउन नसक्ने र पैदलयात्रीलाई समस्या भइरहेकाले एमालेले जितेमा पहिलो काम रिङरोड बनाउने बताएका छन् ।

यसैगरी, माओवादी केन्द्रबाट प्रमुख पदमा उठेका कौशलेन्द्र शर्माले जलेश्वरनाथ महादेवसहित नगरपालिकाभित्र रहेका सबै धार्मिक क्षेत्रहरूलाई देशविदेशमा चिनाउने प्रतिवद्धता जनाएर भोट मागिरहेका छन् ।

राष्ट्रिय जनता पार्टीबाट प्रमुख पदमा उम्मेदवार बनेका रामशंकर मिश्रले राजपाले जलेश्वरका जनताको पहिचान, स्वाभिमान र सम्मानको रक्षा गर्ने तथा जलेश्वर नगरको विकासमा सबैसँग सहकार्य गरेर अगाडि बढाउने प्रतिबद्धता प्रकट गर्दै भोट माग्न व्यस्त देखिएका छन् ।

त्यसैगरी, संघीय समाजवादी फोरम नेपालका प्रमुख सुरेन्द्रप्रसाद सिंह र नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम जलेश्वर नगरका प्रमुख पदका उम्मेदवार सुरेश साह सोनारले पनि जलेश्वर नगरपालिकाको विकासमा आफूले महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने प्रतिबद्धता जनाउँदै आ–आफ्ना भोट मागिरहेका छन् । रासस

प्रकाशित मिति : २८ भाद्र २०७४, बुधबार ००:००