Logo

महानगरद्वारा जंगी अड्डालाई एम्बुलेन्स प्रदान



स्थानीय खबर संवाददाता

काठमाडौं महानगरपालिकाले नेपाली सेनाको जंगी अड्डालाई एम्बुलेन्स प्रदान गरेको छ । विहीवार सेनाको मुख्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा महानगरका कार्यकारी अधिकृत रुद्रसिंह तामाङले नेपाली सेनाका उपरथी ड. किशोरजंग राणालाई एम्बुलेन्स हन्तान्तरण गरेका हुन् । आकस्मिक स्वास्थ्य उपचारमा प्रयोग हुने सामाग्रीसमेत भएको उक्त एम्बुलेन्समा रिमुभवेल हस्पिटलको समेत सुविधा छ ।

तस्बीरः चन्द्रमणी भट्टराई

कार्यक्रममा कार्यकारी अधिकृत तामाङले विपद् व्यवस्थापनका लागी महानगर र नेपाली सेनाबीच निरन्तर सहकार्य हुँदै आएको बताए । कार्यक्रममा उपरथी राणाले महानगरबाट प्राप्त एम्बुलेन्स नेपाली सेनाका साथै आपतविपदमा परेका नागरिकको सेवामा पनि उपयोग गरिने बताए । विपद्मा उद्धार गर्न चीन सरकारले महानगरले उक्त एम्बुलेन्स सहयोग स्वरुप दिएको थियो । बा १ झ १९४७ नं. को एम्बुलेन्समा एउटा फायर इस्टिङ्ग्वीसर, दुईवटा अक्सिजन सिलिन्डर, दुई वटा टेलिफोन सेट, रिभ्यू मोनिटर, ग्लास ब्रेकर र स्प्रेयर टायर १/१ वटा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्