२३ माघ २०७९, सोमबार | Mon Feb 6 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

स्थानीय तह चाँडो कार्यान्वयन गर्न सरकारलाई संघ महासंघको ध्यानाकर्षणस्थानीय खबर संवाददाता

स्थानीय निकायका संघ/महासंघहरूले चाँडो स्थानीय तह कार्यान्वयन गर्न सरकारको ध्यानार्काषण गराएका छन् ।स्थानीय तह पुनर्संरचना आयोगले बुझाएको प्रतिवेदनअनुसारकै स्थानीय तह कार्यान्वयन गर्न गाविस महासंघ, जिविस महासंघ र नगरपालिका संघले माग गरेको छ ।

संघ/महासंघका प्रतिनिधीहरूले संघीय मामिला तथा स्थानीय विकास मन्त्री हितराज पाण्डेलाई भेटेर स्थानीय तहकै निर्वाचन गर्न ध्यानार्कषण गराएका हुन् ।

साथै निर्वाचनमा सरकारलाई सहयोग गर्न पनि तयार रहेको प्रतिनिधीहरूले बताएका छन् । वन ऐनको दोस्रो संशोधनले स्थानीय तहको अधिकार क्षेत्रमा पर्ने वन, सार्वजनिक जग्गा, खोलानाला, पोखरीलाई वन मन्त्रालयअन्र्तगत राखेकाले सच्याउन माग गरेको छ ।

प्रकाशित मिति : ७ माघ २०७३, शुक्रबार ००:००