२६ जेष्ठ २०८१, शनिबार | Sat Jun 8 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

बेलकोटगढी नगरपालिका डेढ महिनापछि सन्चालननुवाकोट, नुवाकोटको बेलकोटगढी नगरपालिकाको कार्यालय डेढ महिनापछि शुभारम्भ गरिएको छ । राज्य पुनर्संरचना अन्तर्गत गठन भएको बेलकोटगढी नगरपालिका–९ जिलिङको बाघखोरमा रहेको सामुदायिक आवास भवनबाट कार्यालय सञ्चालनमा ल्याइएको हो ।

गत फागुन २७ गते स्थानीय निकाय भङ्ग गरी स्थानीय तह सञ्चालनमा आएपनि बेलकोटगढी नगरपालिकामा भने भौतिक श्रोत अभावको कारण देखाउँदै कार्यकारी अधिकृत हरिप्रसाद चापागाईं जान नमानेपछि ढिलाइ हुँदै आएको थियो ।

बेलकोटगढी नगरपालिकामा स्थानीय तहको निर्वाचन गराउन निर्वाचन अधिकृतसमेत रहेका चापागार्इंले मंगलबार निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयसहित नगरपालिकाको कार्यालय पनि शुभारम्भ गरेको जानकारी दिए । बेलकोटगढी नगरपालिका सञ्चालन भए संगै जिल्लामा रहेका १२ वटै स्थानीय तहको सेवा सञ्चालनमा अएका छन् ।

बेलकोटगढी नगरपालिकाले कार्यालयको नाममा साइनबोर्ड, लेटर प्याड, छापलगायत बनाएर नगरपालिकाले प्रवाह गर्ने सेवा सुरु भएको कार्यकारी अधिकृत चापागार्इंले बताए ।

साबिकको कुमरी, दुई पिपल, रातमाटे, जिलिङ, बेलकोट र मदानपुरको वडा नं ७ र ८ बाहेकको बाँकी वडा मिलाएर स्थापना भएको बेलकोटगढी नगरपालिकामा ३९ हजार जनसंख्या रहेको छ । वैशाख ३१ गते हुन लागेको निर्वाचनका लागि २६ हजार चारसय ६६ जना मतदाता नामावलीमा सूचीकृत छन् । रासस

प्रकाशित मिति : १३ बैशाख २०७४, बुधबार ००:००