११ असार २०८१, सोमबार | Mon Jun 24 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

माओवादी केन्द्रले कैलालीमा उम्मेद्वारको टुङ्गो लगायोकैलालीका केही स्थानीय तहमा नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले आफ्नो दलको तर्फबाट उम्मेद्वारहरूकोको टुङ्गो लगाएको छ ।

धनगढी उपमहानगरपालिका प्रमुखमा रामसमझ राना र उपप्रमुखमा शान्ति अधिकारी क्षत्री, गोदावरी नगरपालिका प्रमुखमा गोकर्ण भट्ट र भजनी त्रिशक्ति नगरपालिका प्रमुखमा शेरबहादुर थारुलाई उठाउने टुङ्गा् लागेको माओवादी केन्द्र कैलालीका इन्चार्ज हरि चौधरीले बताए ।

यसैगगरि कैलारी गाउँपालिका प्रमुखमा लाधुराम चौधरी, बर्दगोरिया गाउँपालिका प्रमुखमा गणेश गिरी र जानकीनगर गाउँपालिकाको प्रमुखमा फूलराम चौधरीलाई उठाइने भएको छ ।

जल्लाका अन्य स्थानीय तहका प्रमुख उपप्रमुखलगायत पदमा भने टुङ्गो लगाउन बाँकी रहेको चौधरीले बताउनुभयो । नेपाली काँग्रेस, नेकपा (एमाले), राप्रपालगायत दलले अहिलेसम्म कैलालीका स्थानीय तहमा उठाइने उम्मेद्वारहरूकोको टुङ्गो लगाउन सकेका छ्रैनन् ।

कांग्रेसबाट धनगढी उपमहानगरपालिका प्रमुखमा युवा नेता कृष्णबहादुर महरा र नगर सभापति नृप ओड, एमालेबाट दीपकप्रसाद देवकोटा, रणबहादुर चन्द र नारदमुनि राना, राप्रपाका तर्फबाट रोम स्वाँर, राजेश भण्डारी, पुष्करदत्त भट्ट र जनककुमारी कुँवरको नाम बढी चर्चामा छ ।

जिल्लाका सबै स्थानीय तहका प्रमुख उपप्रमुखलगायत पदमा आकाङ्क्षी बढी देखिएपछि उम्मेदवार छनोट गर्न दललाई सकस परेको छ । उम्मेद्वका आकाङ्क्षीले टिकट पाउन अ–आफ्ना पक्षमा भित्रभित्रै सम्पर्क गर्न थालेका छन् ।

नयाँ संरचनानुसार कैलालीमा धनगढी उपमहानगरपालिकासहित टीकापुर, लम्कीचुह, भजनी, घोडाघोडी, गोदावरी र गौरीगङ्गा नगरपालिका छन् । यसैगरि गाउँपालिकाहरूमा जोशीपुर, चुरे, कैलरी, मोहन्याल, बर्दगोरिया र जानकी छन् ।

प्रकाशित मिति : २ बैशाख २०७४, शनिबार ००:००