१६ मंसिर २०८०, शनिबार | Sat Dec 2 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

काभ्रेमा कांग्रेस, माओवादी तालमेल प्रयासबनेपा, स्थानीय तह निर्वाचनका लागि काभ्रेपलाञ्चोकमा नेपाली कांग्रेस र (माओवादी केन्द्र)ले तालमेलका लागि छलफल सुरु गरेका छन् ।

दुवै पार्टीका जिल्ला नेताले छलफल जारी रहेको र निष्कर्षमा पुग्न नसकिएको उल्लेख गर्दै खासगरी नगरपालिका र गाउँपालिकाको नेतृत्वको विषयमा कुरा नमिलेको बताएका छन् । “वडा तहमा वडा कमिटीलाई नै जिम्मेवारी दिएका छौ तर नेतृत्वका लागि विभिन्न चरणमा छलफल भइरहेको छ,” नेपाली कांग्रेस काभ्रेपलाञ्चोकका सभापति मधुप्रसाद आचार्यले भने ।

उनले अन्तिम नामावली प्रकाशन सम्ममा सहमतिमा जानसके अझै सुखद् हुने उल्लेख गर्दै निर्वाचनको अघिल्लो दिनसम्म पनि टुंग्याउन सकिने बताए । सभापति आचार्यले नेकपा (एमाले) बाहेक काभ्रेपलाञ्चोकमा निर्वाचन आयोगमा दर्ता भएका सबै राजनीतिक दलसँग चुनावी तालमेलको प्रयास भएको जानकारी दिए ।

नेकपा (माओवादी केन्द्र) काभ्रेपलाञ्चोकका अध्यक्ष दीनानाथ गौतमले निर्वाचनका लागि तालमेलको प्रयास भएपनि सार्थक हुन नसकेको बताए । “कतिपय ठाउँमा माओवादीले छाड्ने र कतिपय ठाउँमा कांग्रेसले छाड्ने विषयमा गम्भीर छलफल चलिरहेको छ,” उनले भने ।

गौतम जिल्लाको चौरी देउराली गाउँपालिकाको अध्यक्षको उम्मेदवारसमेत हुन् । काभ्रेपलाञ्चोकको ६ नगरपालिका र सात गाउँपालिकामा नेपाली काँग्रेस र नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले आ–आफ्नो उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । रासस

प्रकाशित मिति : २१ बैशाख २०७४, बिहिबार ००:००