१७ आश्विन २०८०, बुधबार | Thu Oct 5 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

मध्यपुर थिमि–४ मा मिश्रित परिणामभक्तपुर, भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरपालिका–४ को परिणाम मिश्रित आएको छ । मतगणनाको अन्तिम नतिजाअनुसार मध्यपुर थिमि नगरपालिका–४ को वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका कुमार श्रेष्ठ विजयी भएका छन् भने सदस्यहरुमा भने नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।

वडाध्यक्षमा कांग्रेसका कुमार श्रेष्ठले एक हजार ६०३ मत प्राप्त गरेर विजय हासिल गरेका हुन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका बालकृष्ण पाते श्रेष्ठले एक हजार ३८५ मत प्राप्त गरेका छन् । सदस्यहरुमा नेकपा एमालेका रामकेशरी श्रेष्ठ, उमेश श्रेष्ठ र सुन्दरलाल श्रेष्ठ विजयी भएका छन् ।

यसैबीच, मध्यपुर थिमिको नौमध्ये चार वडाको मतगणना सकिँदा प्रमुखमा नेकपा एमालेले अग्रता हासिल गरेको छ । यसअघि नेकाका उम्मेदवार अष्ट कवेँले अग्रता लिइरहेकामा वडा नं ४ को मतगणना सकिँदा नेकपा एमालेका मदनसुन्दर श्रेष्ठले अग्रता कायम गरेका छन् । पछिल्लो मतपरिणामअनुसार एमालेका मदनसुन्दर श्रेष्ठले ६ हजार २७३ मत प्राप्त गरेका छन् भने कांग्रेसका कवेँले चार हजार ९७५ मत प्राप्त गरेका छन् ।

त्यसैगरी, उपप्रमुखमा भने कांग्रेसका अञ्जना मधिकर्मीले अग्रता कायम राखेकी छन् । उनले पाँच हजार ४०७ मत प्राप्त गरेकी छन् भने नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केदार खड्काले तीन हजार ४३५ मतले मधिकर्मीलाई पछ्याइरहेका छन् । रासस

प्रकाशित मिति : ५ जेष्ठ २०७४, शुक्रबार ००:००