Logo

मुग्लिन–नारायणघाट खण्डको चारकिलोमा पहिरो खस्यो, फेरी सडक अवरुद्नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको चारकिलो भन्ने ठाउँमा आज बिहान ६ः३० बजे पहिरो खसेपछि सडक अवरुद्ध भएको छ । नारायणगढ—मुग्लिन सडकखण्डका सूचना अधिकारी शिव खनालका अनुसार पहिरो ठूलो भएकाले पन्छाउन समय लाग्नेछ ।

पहिरो खसेलगत्तै पन्छाउने काम अघि बढेको पनि उनले जानकारी दिए । थप पहिरो नखसेमा बिहान ११ बजेसम्ममा पन्छाउन सकिने उनले बताए । सोही सडकमा मंगलबार बिहान पहिरो खसेपछि ११ घण्टा सवारी आवागमन अवरुद्ध भएको थियो ।

बेलुका ४ बजे पहिरो पन्छाएपछि रातभर सवारीको लाम र जामका कारण यात्रुहरूले हैरानी बेहोरेका थिए । आज बिहान पुनः पहिरो खसेपछि यात्रुहरू रोकिएका छन् ।

सरकारले उच्च जोखिममा रहेका भनिएका मध्ये यो एउटा सडकखण्ड पनि हो । सडक विस्तारका क्रममा रहेकाले यो सडकखण्डको भुई कालोपत्रे भएको भएपनि समय समयमा खस्ने पहिरोका कारण सडक जोखिमपूर्ण छ । रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्