२९ असार २०८१, शुक्रबार | Fri Jul 12 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

त्रिशूलीमा फोहोर फ्याँके कारवाही गर्ने इच्छाकामना गाउँपालिकाको चेतावनी



माघ ४, मुग्लिन । चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिकाले त्रिशूली नदीमा फोहोर फ्याँक्नेलाई कारवाही गर्ने चेतावनी दिएको छ । गाउँपालिकाले सूचना जारी गर्दै त्रिशूली नदी र त्यस वरपर फोहोर नफ्याँक्न आग्रह गरेको हो ।

सूचनालाई अटेर गरी फोहर फ्याँकेमा प्रचलित कानूनअनुसार कारवाही गरिने गाउँपालिकाका अध्यक्ष गीताकुमारी गुरुङले जानकारी दिइन् ।

गाउँपालिकालाई सफा र हरियालियुक्त बनाउन ‘क्लिन एण्ड ग्रिन इच्छाकामना’ अभियान सञ्चालन गरिएको उनले बताइन् । “सूचना अटेर गरी त्रिशूलीमा फोहर फ्याँकेको पाइएमा प्रचलितअनुसारको कानूनी कारवाही गरिनेछ,” उनले भनिन् ।

गाउँपालिकाले फोहर व्यवस्थापन केन्द्र स्थापना गरेको छ । “फोहर सङ्कलन गर्न सवारीसाधनका लागि बोलपत्र आह्वान गरिएको छ,” उनले भनिन् । १० वर्षका लागि निजी व्यक्तिको जग्गा भाडामा लिई फोहर व्यवस्थापन केन्द्र निर्माण गरिएको छ । रासस

प्रकाशित मिति : ४ माघ २०७५, शुक्रबार ००:००